Comodo Antivirus 12.0.0.6870

Скриншот Comodo Antivirus

Comodo AntiVirus — безкоштовний антивірус з проактивним захистом HIPS, поведінковим блокувальником з пісочницею і віртуальним робочим столом для безпечного запуску файлів, відвідування веб-сайтів і виконання онлайн-операцій.

Серед основних можливостей антивіруса Comodo AntiVirus можна виділити наступне: евристичний аналіз загроз; проактивний захист; захист від переповнення буфера; вбудований планувальник сканувань; щоденні автоматичні оновлення антивірусних баз; використання карантину для підозрілих файлів; перевірка вхідної та вихідної пошти, постійний моніторинг оперативної пам’яті і блокування інтернет-хробаків.

Comodo AntiVirus входить до складу безкоштовного пакет для комплексного захисту комп’ютера Comodo Internet Security, але може встановлюватися окремо.

Що нового

  • Ця версія більше не буде оновлюватися в Windows XP і Windows Vista, що робить її останньою підтримуваною версією для цих ОС. Це пов'язано з старінням SHA1. Майбутні версії також будуть мати мінімальні системні вимоги для Windows 7 з пакетом оновлень 1.
  • Dumps of cmdinstall з'являються після установки в Windows 7.
  • Помилки WMI присутні в журналі подій Windows.
  • Кількість нерозпізнаних файлів в віджеті CIS не перераховується після перезавантаження системи.
Автор: Comodo Security Solutions, Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2019-07-10
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
Comodo Antivirus

Ваша оцінка та відгук про програму: